Profesyonel WEB Tasarım

Supernova ile web dünyasına adım attığınızda istediğinizi elde etmeniz mümkün. Gelin Supernova mağazanızı internete taşısın. Tüm türkiye sizden sadece bir tıklama ile ürün veya hizmet satın alsın. Yada renklerinizle kalitenizi internet dünyasında ön plana çıkarmak için sadece firmanıza özel tasarlanmış bir web sitesine sahip olun. Supernova için en önemli kriterler web güvenliği, gözleri yormayan sade bir tasarım ve Google gibi arama motorlarında üst sıralara kısa bir sürede çıkabilmesi için yapılan optimizasyon çalışmalarıdır. Logonuzun renk tonlarıyla tasarlanmış, güncelleştirilebilir dinamik web siteleri ile kalitenizi sanal dünyanızın kimliği olan web siteleri ile gösterin.

  • 100% Firmanıza, logonuza ve renklerinze özel lisanslanabilir tasarım

Tasarımlar başka herhangi bir yerden kopyalanmaz yada hazır şablonlar kullanılarak yapılmaz. Sıfırdan size özel tasarım yapılır ve dinamik yazılımlara giydirilerek oluşturulur.

  • Supernova kurumsal web sitesi kreasyonu için kendine özgü yazılıma sahiptir fakat genellikle wordpress alt yapısını kullanır. (Neden wordpress?)

Supernova’nın web yazılım uygulaması mevcuttur. Ama wordpressi destekler ve önerir. 2001 yılından beri gönüllü yüzlerce yazılım mühendisi tarafından geliştirilen ve Google tarafından desteklenen bir CMS yazılımıdır. WordPress herşeyden önce Google’ın en sevdiği yazılımdır. Eklenen içerikler otomatik olarak Google botlarını haberdar eder ve aynı saat içerisinde ilgili makaleniz Google’da indexlenir. Çok güvenlidir ve firmaların çoğu güvenliği önemli siteler için wordpress alt yapısını kullanır. Hacking girişimleri sonuç vermez. Binlerce modülü mevcuttur ve siteye daha sonra herhangi bir özellik eklenmek istendiğinde uzun uzun kod yazmaya gerek kalmaz vakit & nakit kaybı minimuma düşer. Türkiye’de kurumsal firmaların alt yapı olarak wordpress kullanmamasının sebebi, istenilen tasarımın yazılıma giydirilmesinin meşakatli bir iş olmasına bağlıdır. Ancak Supernova istenilen tasarımı wordpresse giydirme konusunda uzmandır. Ayrıca gerektiğinde yazılımına müdahale edebilmektedir. WordPress alt yapısını kullanan dünyaca ünlü siteleri görmek için tıklayınız.

  • Dünyanın en kaliteli hosting firması seçilen bluehost ile çalışmaktayız.

Türkiye’de sorunsuz hosting firmaları bulmak çok zor. Hosting firması kaliteli ve özenle çalışsa bile Türkiye’nin network alt yapısı zayıf olması nedeniyle sorunlar meydana gelmektedir. Bant genişliği diğer ülkelere göre maalesef çok düşüktür. O yüzden sorunsuz çalışan ve neredeyse 100% uptime garantisi veren firma arayışı sonucunda bluehost ile çalışma kararı aldık. Bugüne kadar henüz hiç bir sorunla karşılaşmız değiliz ve siteleriniz bu sunucularda barındırılacaktır.

  • Site 100% SEO’ya uygun kodlanır.

Siteniz kodlama aşamasındayken SEO uyumuna özellikle dikkat edilir. Google botlarının bir insan misali sitenizi incelemesi sağlanır. Böylece eğer anahtar kelimeleriniz çok rekabetli değilse yalnızca bir kaç gün içerisinde Google aramalarında ilk sırada yer alırsınız. Eğer rekabetli bir sektör olduğunuzu düşünüyorsanız bunun için özel yüksek pagerank sitelerden backlink çalışmalarımız için lütfen bizimle iletişime geçin.

  • Sınırsız mail hesabı

Bizden sınırsız sayıda mail hesabı açmanız mümkün. Ekstra ücret ödemezsiniz ve ayrıca outlook kurulumu tarafımızda ücretsiz yapılır.

  • 100 TL’lik ücretsiz AdWords reklam kuponu

Google’da sizinle ilgili anahtar kelimelere reklam vermeniz için ücretsiz AdWords kurulumu yapılır ve 100 TL değerinde reklam kuponu hesabınıza eklenir.