Web Analytics

Super Serve | Oto Servis Programı

Web Tabanlı Müşteri ve Araç Takip Sistemi

Oto servis programına yeni bir soluk getirdik. Hangi müşteriye, hangi tarihte, hangi marka ve plakalı aracına hangi işlemleri uyguladığınızı ömür boyu kayıt alına alan dünyanın en pratik uygulamasını geliştirdik. Önceleri masaüstü müşteri ve araç takip programımızı kullanan oto servisler bu uygulamamızı çok beğendi. Çünkü tamamen cloud tabanlı. Yani programı kontrol etmek için bilgisayar başında bulunmanız şart değil. Telefon, tablet veya evinizdeki smart TV ile bile uygulamanıza kontrol sağlayabilirsiniz.

  • 1- Müşteri ve sahip olduğu araç kaydı tamamen birbiriyle entegre

Yani müşteri aracını değiştirebilir veya hizmet verdiğiniz plakadaki araç el değiştirebilir. Hiç sorun değil. Yazılım bunu algılıyor ve buna göre sonuç döndürür.

  • 2- Tamamen cloud tabanlı

Yani veriler bilgisayarınızda tutulmaz. Ama yedekleri istediğiniz zaman bilgisayarınıza veya başka depolama biriminize kaydedebilirsiniz. Veriler şifrelenerek yüksek güvenlikli cloud alanlarında saklanır. Böylece fiziksel hasar gören bilgisayarınız programınızı ve kayıtlarınızı etkilemez.

  • 3- Dünyanın en pratik takip programı

Uygulamayı geliştirirken gereksiz butonlar, girdiler, tabloları tamamen ortadan kaldırdık. Örneğin klasik masaüstü uygulamasında aracın plakası için ayrı arama, müşteri için ayrı arama, tarih için ayrı arama gibi karmaşık işlemleri kaldırdık. Tek arama girdisiyle istediğiniz verilere ulaşabilirsiniz. Plaka aradığınız zaman yazılım bunun plaka olduğunu anlar ve ilgili plakalı aracı, sahibini, hizmet tarihi vb bilgilerini önünüze getirir.

Gelişmiş Arama Motoru :

Müşteri adı soyadı ile sahip olduğu farklı araçları, yeni-eski hepsi listelenir.
Plaka arandığında yeni ve eski sahibiyle listelenir.
Tarih arayıp o tarihte yaptığınız servisleri listeleyebilirsiniz.
Marka-model araması da yapabilirsiniz. Böylece bugüne kadar o model-markaya yaptığınız bütün servisleri listeleyebilirsiniz.
  • 4- Sınırsız ek özellik ve güncelleme

Yine klasik masaüstü programlarında olduğu gibi güncelleme işlemi devlet sorunu olmaktan çıkar. Güncellemeler siz farkına varmadan gelir. Ayrıca uygulama online olduğu için sürekli geliştirilmekte. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni ek özellikler getirmekteyiz. Örneğin, bir müşterimiz akü, far ampülü gibi ürünler sattığını söyleyince sisteme satış müdülü ekledik ve geliştiriyoruz. Böylece servis yanında sattığınız ürünlerin stok kontrolünü de yapabileceksiniz…

  • 5- SMS’le modülü ile müşterileriniz durumdan haberdar olsun

Program, müşteri aracına yaptığınız işlemleri müşteriye bildirmek üzere SMS modülüne sahiptir. Siz servise başladığınızda müşteri bilgilendirilir. Servisi bitirdiğinizde yine müşteriye SMS göndererek müşterinin aracını teslim almasını sağlayabilirsiniz. Bakım kampanyaları vb durumlarda müşterilerinize toplu SMS gönderebileceksiniz.

  • 6- İstatistik modülü ile günlük, aylık, yıllık kazancınızı inceleyebilirsiniz

Bugün kaç servis yaptım? Günlük kazanç nedir? Bu ay ne kazandık? Bu yıl geçen yıla göre işlerim büyüdü mü küçüldü mü? Gibi finansal durumunuzdan haberdar olup önlem ve analizinizi gerçekleştirmeniz için pratik bir istatistik modülü mevcut.

  • 7- Zarar ettim programın ücretini ödemesem olur mu? Olur

Pazarlama stratejimiz şöyle: Program maliyeti tek seferlik yüksek ücretli değil,  aylık veya yıllık bazda daha uygun fiyatlı olur. Bir çok oto servis programın tek seferlik lisansını fahiş bir fiyata satın aldığını, daha sonra sorun yaşadığında yazılım satıcısına ulaşmadığından şikayetçi. Ödemeler aylık-yıllık bazda olduğu zaman yazılım firması müşteriye, müşteri de yazılım firmasına bağlı kalır. Bu konuda oldukça esneğiz. Programı bir süre sonra kullanmaya devam etmekten vazgeçtiğinizde kullandığınız kadarını ödüyorsunuz, kalan kullanım süresinin ödemesini sorgusuz sualsiz geri alırsınız. Hatta prrogramı beğendiniz ama bu yıl zarar ettiniz varsayalım. Bu durumda sizden ücret talep edilmez. Programı işleri toparlayana dek ücretsiz bir şekilde kullanabileceksiniz. Memnun kalmama oranı 0,2%

  • 8- Program kullanırken müşteri potansiyelinizi de arttırın

Programı kullandığınız taktirde bulunduğunuz bölgede hizmet verdiğiniz markanın müşterilerini de kazanabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz 2.000’den fazla çekici firması yol yardım ve servis ihtiyacı olan araçları, müşterimiz olan super serve kullanıcılarına nakleder. Örneğin iş yeriniz Maslak bölgesinde. Maslak yakınlarında çekici isteyip en yakın oto servise aracını nakletmek isteyen müşteriye çekici firması sistemden sizi görür ve müşteriye sizin servisinizi önerir. Böylece programımızı kullanırken aynı zamanda müşteri potansiyeli elde etmiş olursunuz. 

600+ memnun müşteri.

Programın Fiyatı :

Ay : 79,00 TL /ay

Yıl : 799,00 TL / yıl

 

(SMS ücreti hariçtir. SMS maliyeti iletişim operatörlerine ödenir. Kullandığınız mesaj sayısı fiyatta belirleyici olacaktır. Tahmini SMS fiyatı 5 krş – 10 krş arası değişir. )

Programı incelemek için tıklayın : DEMO

Bilgi: Programı web üzerinden kontrol edebilirsiniz ama satın alma işlemi gerçekleştikten sonra dilerseniz bilgisayarınıza kurulum yapılabilir.

Kullanıcı adı : demo

Şifre: demo

Kullanmaya başlamak için hızlı iletişim numarası : +90 532 310 62 21

Bir cevap yazın