Profesyonel SEO Çalışması

Belirli anahtar kelimelerinde web sitelerin arama motorlarında ilk sıralarında yer almasını sağlayan çalışmalara “arama motoru optimizasyonu” bir diğer adıyla SEO (Search Engine Optimization) denir. Arama motorlarının başını çeken Google, web sayfalarını indexleyip sıralarken 200 farklı kriterleri barındıran bir algoritmadan faydalanır. Bu algoritma Google tarafından gizli tutulur fakat uzun yıllar web optimize etmiş firmalar büyük bir kısmını çözebilir. Algoritmayı çözmüş firmalar garantili iş yaparlar. Supernova gibi…

 

0% Risk SEO Çalışması

Hemen her firmanın SEO konusunda gergin dönemleri olmuştur. Bunun nedeni arama motorlarını anlamak yerine arama motorlarını kandırmaya yönelik çalışma yapılmasına maruz kalmalarıdır. Google dünyanın en akıllı mühendislerini bünyesinde çalıştırmaktadır. Bu nedenle Google’ı kandırarak yapılan çalışmalar vakit & nakit kaybından başka bir şey değildir.

Supernova olarak Google ile gayet iyi anlaşmaktayız. Google’ın bizden ne istediğini bildiğimiz gibi biz de Google’dan istediğimizi alabiliyoruz. Kendimize güveniyoruz ve SEO çalışması öncesi firmalardan ön ödeme talep edilmez. Çalışma başlatılıp gözle görünür sonuç alındıktan sonra ödeme durumu söz konusu olabilir. Böylece 0% Risk SEO çalışması yapmış olduğumuza inanırız.